Samsung Galaxy S23 5G
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 3.2 GHz |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Screen Size | 6.1 Inches |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Refresh Rate | up to 120Hz |
| Model Name | Galaxy S23 |
328,000 RF
328,000 RF

