Samsung Galaxy A03s
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 2.35 GHz |
| Memory Storage Capacity | 32 GB |
| Screen Size | 6.5 Inches |
| Resolution | 720 x 1600 |
| Model Name | Galaxy A03s |
| Wireless Carrier | Unlocked for All Carriers |
100,000 RF
100,000 RF

