Pixel 9
Size: 128GBStyle: Phone Only
| Brand | |
| Operating System | Android 14 |
| Ram Memory Installed Size | 12 GB |
| CPU Model | Unknown |
| CPU Speed | 3.1 GHz |
| Memory Storage Capacity | 128 GB |
| Screen Size | 6.3 Inches |
| Resolution | 1500 x 844 |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Model Name | Google Pixel 9 |
1,168,300 RF
1,168,300 RF

