Pixel 6 Pro
| Brand | |
| Operating System | Android 12.0 |
| Ram Memory Installed Size | 12 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 2.5 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 6.7 Inches |
| Resolution | 1440 x 3120 |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Model Name | Pixel 6 Pro |
400,000 RF
400,000 RF