Google Pixel 3
Size: 64GBStyle: Pixel 3Pattern Name: Single
| Brand | |
| Operating System | Android, Chrome OS |
| Ram Memory Installed Size | 4 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 2.5 GHz |
| Memory Storage Capacity | 4 GB |
| Screen Size | 5.5 Inches |
| Resolution | 2160 x 1080 |
| Refresh Rate | 60 |
| Model Name | Google Pixel 3 |
160,000 RF
160,000 RF



