Galaxy S26 Ultra
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android |
| Ram Memory Installed Size | 12 GB |
| CPU Model | Snapdragon |
| CPU Speed | 3.5 GHz |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 6.9 Inches |
| Resolution | 1440 x 3120 |
| Refresh Rate | 120 |
| Model Name | Galaxy S25 Ultra |
1,200,000 RF
1,200,000 RF

